Geoblog.pl    blanic    Podróże    Wielka Wyprawa do Ameryki Środkowej i Południowej    La playa 2 - czerwonoskórzy

La playa 2 - czerwonoskórzy

Meksyk
Meksyk, Puerto Morelos

A mówiłam, żeby nie iść! No i stało się, to, co miało się stać: wyglądamy jak skwarki mimo, że jeżeliśmy w cieniu cały czas! Nie licząc dojścia do wody, bycia w wodzie i powrotu... Hmm, a propos wody, to jak dobrze pójdzie, to po tej podróży będziemy mieli pośrednio zaliczone wszystkie trzy oceany! Tajlandia - Indyjski, Cancun - Atlantyk, Lima - Pacyfik :)
Wracając do meritum: efekt jest taki, że jesteśmy buraki czerwone i kurczaki pieczone. Teraz leżę wysmarowana jogurtem a Jureczek ufa okładom z mokrego ręcznika. Tak, byliśmy wysmarowani kremem z filtrem :)
Niemniej dzień zdecydowanie udany, bo oprócz ciężkiego lenistwa na plaży polowaliśmy też na ptactwo - droga na plażę wiedzie wśród mokradeł sponsorowanych przez lacoste'a (bo wszędzie są znaczki krokodyla) i tam siedzi mnóstwo cudownych ptaków - mamy wspaniałe zdjęcia! (nie Mamusiu, nie podchodziliśmy do mokradeł robiliśmy na dużym zoomie) :)
Jutro opuszczamy gościnne Casitas i ruszamy do pierwszych ruin Majów na naszej trasie: Tulum.

Wydatki (ceny transportu i noclegu za parę):
10 ps colectivo na plaze
280 ps plaza (drinki, enchilada)
10 ps colectivo do domku
21 ps woda i jogurt
370 nocleg Casitas Kinsol

sylwia
sylwia - 2011-05-30 15:47
Następnym razem jedziemy razem! :D No nie mogę nie zazdrościć! :D Bawcie się dobrze i uważajcie na krokodyle! :D

Ernik
Ernik - 2011-05-30 16:45
Blanucha SVAKA CAST ;-)
pozdro dla drugiej połowy

El Pe
El Pe - 2011-05-30 18:56
Dzieci, aż mi skóra cierpnie i schodzi... To nie jest słońce dla Was. Musicie chyba siedzieć na plaży i kąpać się w kombinezonach!!! Jak będziecie jutro choćby nosić te plecaki?
Gdybyście mieli coś z aloesem, najlepiej żel?
Trzymajcie się... ale nie w uściskach!!!

mario
mario - 2011-05-30 22:58
witam
podobnie jak wy pierwszego dnia w meksyku rzuciłem się od razu na plaże, podobnie jak smarowałem się filtrami, podobnie jak wy się spaliłem :) z mojej strony polecam chłodzący żel po opalaniu z aloesem firma chyba hawaiian tropic i filtr 50 do kupienia prawie wszedzie w cancun (mi pomogło) miłego i udanego pobytu pozdrawiam mariooo

Zasoby: 298 wpisów298 189 komentarzy189 388 zdjęć388 0 plików multimedialnych0

18.11.2023 - 30.11.2023