Geoblog.pl    blanic    Podróże    Afryka dzika: RPA, Namibia, Zambia, Botswana    Na fshut!

Na fshut!

Nambia
Nambia, Grootfontein

Kochani! Dzieki z mile slowa, trzeba bylo tanczyc z lewkami, zeby sie doczekac liczniejszych komentarzy! :)
Ze zdjeciami jest wielki prpblem, bo internet tu dorwac to wyczyn, rzadko mamy chocby zasieg sieci komorkowej, to naprawde dziki, pustynny kraj. Jak przejezdzamy przez wieksze miasta (kilkuziesieciu mieszkancow!) to zwykle jest zasieg i korzystamy z kindla, zeby dac wam znac. A z niego w ogole nie ma mozliwosci ladowania zdjec. Nawet jak w duzym miescie (czyli np. tylu mieszkancow, co w naszym bloku) jest internet cafe, to zrzucanie naszych plikow na sluzace tu zlomy mija sie z celem przecietnie zdrowego na umysle bialego czlowieka. Tak wiec moi drodzy, bedziecie musieli uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac na nasz powrot, a wtedy Was zaczarujemy pokazem 6tysiecy bajecznych fotografii :D.
Dzis opuscilismy magiczna Etoshe i ciagniemy na wschod do Zambii, gdzie na granicy z Zimbabwe wielka Zambezi spada z ogromnej wysokosci tworzac najwieksze wodospady swiata. Znowu bedzie nudno ;)

El Pe
El Pe - 2012-05-09 20:25
No, naprawdę zazdroszczę Wam tej nudy!
I jestem ciekawa czy wielka Zambezi spada z takiej wysokości jak nasze piętro nad pewną Doliną... Takie wysokości to dla nas pestka! Jeśli chodzi o brak zdjęć, to wielka szkoda, ale powód jest nie do przeskoczenia. To zrozumiałe. Choć z tego powodu te Wasze relacje są niestety uboższe. A skoro te kompy afryckie są takimi złomami, to może szkoda, że nie macie mojego Acerka? Może na koniec podróży mój złom dobrze by się sprzedał??? Hę?
Ściskam Was mocno!
Bądźcie jak dotąd przezorni i bezpieczni!! Pa pa

BPE
BPE - 2012-05-09 20:40
poczekamy cierpliwie na te 6000 :-)

ciotka
ciotka - 2012-05-09 22:25
Blanusiu jestem pod wrazeniem!Jestem zachwycona i podziwiam Was za odwage .Mysle ze zmarnowalam cale zycie nie wysciubiajac nosa ze swojego grajdola i trzymajac sie kurczowo swojego palanta.Przepraszam.KOCHAM CIE.Jureczku dbaj o nia.

ENi
ENi - 2012-05-09 22:46
Kochani, brak zdjęć postarajcie się zastąpić takimi opisami, które sprawią , że oczami wyobraźni chociaż w przybliżeniu zobaczymy to co Wy. A potraficie, wiem z poprzednich Waszych podróży, pisać znakomite reportaże. Szczególnie Blanka ma talent pisarski, lekkie pióro, znakomity styl i fajny dowcip.Więc korzystaj dziewczyno z tego daru i zafunduj nam chociaż ucztę słowną. Porównamy później nasze wyobrażenia z Waszymi fotkami. Pewnie nasza wyobraźnia okaże się bardzo ograniczona. Czkam na wrażenia z nudnych wodospadów.Cmok!

Monic Z.
Monic Z. - 2012-05-10 23:06
Bardzo się cieszę, że chociaż w ten sposób uczestnicze w Waszych wyprawach.
Zachwycam się opisami, probuje wyobrazić i czekam cierpliwie na fotki. Fajnie, że czerpiecie z życia :)

Zasoby: 298 wpisów298 189 komentarzy189 388 zdjęć388 0 plików multimedialnych0

18.11.2023 - 30.11.2023