Geoblog.pl    blanic    Podróże    Afryka dzika: RPA, Namibia, Zambia, Botswana    Na Przyladku Dobrej Nadziei

Na Przyladku Dobrej Nadziei

Republika Południowej Afryki
Republika Południowej Afryki, Cape of Good Hope Peninsula

Miasto jest cudowne. Ja tez sie poddalam jego urokowi i - nie sadzilam, ze kiedykolwiek to powiem, ale moglabym tu troche pomieszkac :). A to, co mozna zobaczyc w promieniu 100 km wyczerpuje marzenia :))).
Po zrobieniu wywiadu srowidoskowego wyszlo, ze najtanszym sposobem dotarcia na najbardziej wysuniety na poludnie kraniec Afryki bedzie wynajecie samochodu. Tak tez zrobilismy i po chwili mknelismy juz mala Corsa najbardziej na poludnie, jak sie da. Jechalismy wzdluz wybrzeza mijajac malownicze wiktoriankie miasteczka kolejny raz zachwyceni widokami. Az stanelismy na Przyladku Dobrej Nadziei. Bylo magicznie... Prawie idealnie na styku dwoch oceanow Indyjskiego i Atlantyckiego monstrualne fale rozbijaja sie o brzeg ogromnych klifow. Stalismy i patrzylismy w dal, gdzie za wielka woda rozposciera sie lodowata Antarktyka majac poczucie znajdowania sie na koncu swiata. Niesamowite.

Tata
Tata - 2012-05-25 00:25
Zapiszcie adres! Pozdrawiam.

El Pe
El Pe - 2012-05-25 22:17
Kochani, jak będziecie tam wracać, to się zabiorę. Nawet bez zdjęć wygląda to cudownie!!!
Chyba jednak ten album ze zdjęciami z Afryki (które są jak dotąd taką tajemnicą), pokona wszystkie poprzednie. Będzie arcydziełem!
Tylko jak dokonacie doboru obrazków z tysięcy napstrykanych fotek? Ciekawe.....
Ale dla Was - jak wynika z zapisków na tym Blogu - nic nie jest problemem!!!

Zasoby: 298 wpisów298 189 komentarzy189 388 zdjęć388 0 plików multimedialnych0

18.11.2023 - 30.11.2023